Vége a RIM-nek, éljen a BlackBerry!
A tegnapi nap első fontos bejelentése, hogy a RIM innentől kezdve BlackBerry név alatt fut. Throsten Heins az alapoktól kívánta újraépíteni a céget, hogy egyetlen márkát képviselhessenek. Ez csak a kezdet volt, aztán érkezett minden, ami BlackBerry 10.