Hiába a Galaxy S5, visszaestek a Samsung eladásai
A dél-koreai gyártó nyeresége is csökkent. 2014 „kihívás” lehet a cég számára.
A dél-koreai gyártó nyeresége is csökkent. 2014 „kihívás” lehet a cég számára.
Megint veszteséges lett a Nintendo az elmúlt három hónapban.
A Microsoft próbálkozásai ellenére a briteknek is a PlayStation 4 kell.
A befektetők türelmetlenek, megindult lefelé a részvény-árfolyam.
Csökkenő eladások ide vagy oda, az Apple maradt a tabletpiac élén.
20 százalékkal több okostelefont tudott eladni az LG.
A felhasználók 30 százaléka okostelefonról jelentkezik be, bevételeik 62 százaléka a mobil hirdetések eladásából származik.
A legutóbbi negyedévben valamivel kevesebb almás tábla fogyott, de nem panaszkodhat az Apple.
Nyugat-Európában 25 százalékkal ugrottak meg a PC-s eladások.
Mi többet fizetünk, a memóriagyártók viszont megfordították a válságukat.
Kinect nélkül remekül fogy Amerikában a Microsoft konzolja.
Ezzel egyszerre szakítanak a TBWA/Media Arts Lab reklámügynökséggel.
A fejlődő régiókban hatalmas fölényben vannak az Apple drága Mac gépei.
Furcsa mód az Apple és a globális piac mégsem örülhet.
A digitális albumeladások zuhannak, a streamelés hatalmas népszerűségnek örvend, talán az Apple-nek hála.
Az Android és a Windows Phone eközben nem jutottak előrébb Amerikában.
Az elmúlt 10 évben mindig veszteséges volt a Sony televíziós divíziója.
A statisztikák egyértelműen bizonyítják, hogy az Apple-lel szemben más stratégiát folytat a Google.
Az idén eladott televíziók 10 százaléka már Ultra HD-s lesz.
Ha kevéssel is, de az idei első negyedévben zsugorodott a PC-s kijelzők piaca.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.