„Gendersemleges” gamer perifériákat dobott piacra a Logitech
Vibrálóan színes hardvereket leplezett le a játékosok körében népszerű gyártó.
Vibrálóan színes hardvereket leplezett le a játékosok körében népszerű gyártó.
Sokaknak lehet nagyon hasznos az MVM áram- és gázszolgáltató listája.
A Xiaomi napjaink egyik legnépszerűbb okostelefon-gyártója, de nem csak ezen a területen kínál az életünket megkönnyítő eszközöket.
Egy év kihagyás után visszatér a Samsung Fan Edition.
Egy pillantással megtudhatjuk, beleférünk-e a rezsicsökkentés kedvezményes keretébe.
A gyártó minden szempont alapján törekedett a GPU optimalizálására egyetlen jelentős kivétellel.
A Twitteres botokból akart tréfát űzni a tokenhuszár, ám egy leleményes kollégája miatt végül ő vált vicc tárgyává.
Az új EU-s szabály előírja, hogy 2026-ig minden eszközt USB-C-csatlakozóval kell ellátni. Érdemes már most felkészülnöd arra, hogy ezt az egyetlen csatlakozótípust - legyen szó tápegységről vagy vezetékről - fogod majd használni eszközeid feltöltésére. Vagy mégsem?
Kérdés, hogy így mennyire lesz egyáltalán csábító bárkinek is ez az előfizetés.
Egy friss felmérés szerint nem állunk jól az elhasznált telefonok újrahasznosításában.
A YouTube gyakorlatilag az utolsó olyan nagy amerikai tech-platform, ami még nem hagyta el Oroszországot, de könnyen lehet, hamarosan ez is változni fog.
Ha már a Facebook mindenkinek feldobálja, hogy július 17-én a szövegbe ágyazott hangulatjeleket ünnepeljük, megnéztük, honnan erednek. Emoji-történelem következik.
Fontos, hogy a digitális térben is együtt, a gyerekkel közösen töltsük az időt, ne bízzuk a tabletre őt.
A zsebünket is felokosítaná a redmondiak levédetett technológiája.
Egy fejlesztésnek hála új trükkel gyarapodhat a cenzorok eszköztára.
Több millió androidos telefonra jutott el egy kártevő, amely fizetős szolgáltatásokra iratkozott fel a felhasználók háta mögött.
Ha igaznak bizonyulnak az értesülések, az amerikai gyártó processzorai és egyéb komponensei is hamarosan drágábbak lesznek.
Néhány aprósággal optimalizálható a háztartás energiafogyasztasa, ami az előttünk álló időszakban nagyon jól fog jönni.
A Gazdasági Versenyhivatal versenyfelügyeleti eljárást indított a Magyar Telekommal szemben.
A kormány tegnapi bejelentése valósággal sokkolta az országot, ráadásul a kérdésben nehéz tisztán látni, ezért szakértőhöz fordultunk.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.