A Xiaomi legyőzte a Samsungot
Kínában többé nem a Samsung a legnagyobb okostelefon-gyártó.
Kínában többé nem a Samsung a legnagyobb okostelefon-gyártó.
Egy biztonsági szakértőnek a fedélzeti szórakoztató rendszereken keresztül sikerült meghackelnie a rendszert.
Az iPhone 6 mellett az új iPadek, a MacBook Air utódja és az iWatch is befut.
A túlhúzott kijelzőn még az érintőpanelt is meghagyták.
Már augusztusban befut a Logitech G402 Hyperion Fury.
A kínai márkák előretörését a Samsung és az Apple szenvedik meg.
A cég a hírek szerint egy szelfifonnal és egy „megfizethető high-end telefonnal” készül.
A minifigurák 12-es szériájában „gamer” figura is lesz.
Az 5,5 hüvelykes iPhone 6-ot ezúttal decemberre pletykálják.
A Roombot felhasználói beavatkozás nélkül képes felvenni a kívánt formát.
A szakértők szerint komoly újdonságokra számíthatunk az almás vállalattól.
Az 5,5 hüvelykes Apple phabletről viszont megint azt mondják, hogy késik.
Az Apple állítólag el akarja kerülni a 4,7 és az 5,5 hüvelykes phablet közötti versenyt.
A Galaxy Note 4-gyel egyszerre mutatkozhat be a Samsung prémium okostelefonja.
Szeptember közepére várható az iPhone 6, október végére az OS X Yosemite.
Egy hét csúszással, de a VR szemüveg második generációja már úton van a fejlesztőkhöz.
Az Echo Notification Lockscreen lecseréli a zárolt képernyőnket Androidon.
80 millió iPhone 6-tal várja a startot az Apple - úgy tűnik valóban roham lesz.
Hivatalosan is véget ért a procedúra, elkészült a papírmunka és a pénz is megérkezett.
Megint úgy néz ki, hogy nem jut minden iPhone 6-nak zafírüveg.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.