Tovább tisztult a hazai mobilpiac
Eddig folyamatosan csökkent idén az előfizetések száma.
Eddig folyamatosan csökkent idén az előfizetések száma.
A RIM nyilvánosságra hozta a legújabb pénzügyi jelentését.
Az androidos mobilok bő felén még a régebbi rendszer fut.
Augusztusban tovább szárnyalt a Google böngészője, a riválisok veszítettek a piaci részesedésükből.
A legtöbb program egyszerűen elveszik a kavalkádban.
Majdnem másfél millió gigabájt adatot forgalmaztak az ügyfelek a múlt hónapban.
Júliusban minimálisan csökkent az előfizetések száma, de komolyan nőtt az aktív ügyfélbázis.
Ettől függetlenül a Samsung droidjai még könnyedén átvehetik a stafétabotot az almás csodafontól.
20 milliónál is több iPhone talált gazdára az utóbbi három hónapban.
Az elérhető alkalmazások több mint fele ingyenes.
Az elmúlt hetekben szinte naponta lehetett hallani az újabb és újabb hacker akciókról, de a téma nem csak most okoz problémát.
Egy ügyes programmal nyomon követhetőek a mobilnetes kiadások.
Májusban 50 ezerrel nőtt az aktív felhasználók száma.
Ettől független a múlt hónapban minimálisan nőtt az aktív SIM-ek mennyisége.
4 éve indult mikroblog-szolgáltatás a hosztolt blogok számát tekintve megelőzte a 8 éves társát.
Egy év alatt megötszörözte felhasználói számát a tárhely-szolgáltatás.
Már négy hónapja csökken a cég előfizetéseinek száma.
Áprilisban 36 ezerrel emelkedett az aktív előfizetők száma.
Ezzel Oroszország meg is előzte az Egyesült Államokat az Akamai felmérése szerint.
Papíron rengeteg előfizetőt vesztettek márciusban a hazai szolgáltatók, és egyre jobban terjednek az előfizetéses konstrukciók is.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.