Már itthon is kapható az AMD méregdrága videokártyája
A legolcsóbban 1499 dollárért az Egyesült Államokban kapható a Radeon R9 295X2.
A legolcsóbban 1499 dollárért az Egyesült Államokban kapható a Radeon R9 295X2.
Az új Toshiba memóriakártyák megfelelnek az UHS-II szabványnak.
Az 500 wattos TDP fényében ez abszolút nem meglepő.
Elsősorban a processzorlimites konfigurációk esetén lehet látványos a változás.
A spekulációk szerint olyan 50 dolláros áron kerülhet piacra a hardver.
A kártya gyakorlatilag két darab GTX Titan egyetlen NYÁK-on.
Viszont nem tisztázott, hogy Windowsból melyik változat kell majd a használatához.
Az NVIDIA sem kíván már foglalkozni a DirectX 10-es termékeivel.
AM1 platformja mellett a Radeon R9 280 kártyáját is útjára indította a vállalat.
Úgy tűnik gyorsan megérkezik a válasz az AMD Mantle felületre.
Holnaptól már nem csak online lesznek elérhetőek a nem szolgáltatói készülékek.
Sejthetően egy kisebb vagyonba kerül a brutális kapacitású lapka.
Ettől függetlenül a játékosok anyagilag sokkal jobban járnak a GTX 780 Ti-vel.
Kistestvérével együtt teljesítményre is konkurencia nyakán van az olcsó videokártya.
Újabb GPU-t mutatott be a héten az AMD, az NVIDIA közben készül a visszavágóra.
Az AMD felettébb innovatív módon oldotta meg a termékfejlesztést.
Úgy tűnik nem igényelnek külön tápellátást a játékra is alkalmas modellek.
Olyan 90 euró könyékén kerülhet piacra az R7 250X.
Olyan bruttó 90 euró körüli áron kerülhet piacra a videokártya.
Elérhető az első béta driver, ám egyelőre nem tiszta a helyzet.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.