AMD technológiával újít a Samsung
A jövőbeli termékeinél használja majd az AMD szellemi tulajdonát a Samsung, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy Radeon GPU-val támad a Galaxy S11.
A jövőbeli termékeinél használja majd az AMD szellemi tulajdonát a Samsung, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy Radeon GPU-val támad a Galaxy S11.
Lassan elindul az 5G-s korszak, eközben Amerika még 4G-ben is jelentősen le van maradva - Magyarország viszont remekül áll.
A 4K felbontású videók, az egyre terjengősebb appok és a mindenféle szoftver által eldobált szemét korában nem mindegy, hogyan kezeljük a mobilok háttértárait. Androidos telefonokhoz adunk most tippeket a pucolásra.
Megjelenítőink több tízmillió színt is képesek reprodukálni, de a szubjektív színérzékelést nem egyszerű feladat digitális formába átültetni. Cikkünkben belemászunk a monitorod lelkivilágába a tökéletes végeredményért.
Sok mindent tudni vélnek már az ősszel érkező Galaxy Note 10 szériáról, de egy friss hír fejvakarásra késztet mindenkit.
Már lehet tudni, mire váltaná le az Androidot a kínai gyártó, és akad olyan partner is, aki engedett a szigorból. Persze ettől még semmi sincs megoldva.
Itt vannak az új Samsung USB PD chipek, amelyek már a 100 wattos gyorstöltést is támogatják.
A fekvő bokszolóba is lehet még egyet rúgni. Úgy tűnik, lassan a telefon burkolatán és pár nyomógombon kívül tényleg semmi sem marad, amit meghagynak a kínai vállalatnak.
Jól értesült források szerint a Huawei sosem készült arra, hogy világszerte elveszíti az Androidot, a HongMeng OS nem áll készen a globális startra, a Huawei alkalmazásboltja pedig haszontalan.
Furcsa kis jószág bukkant fel újra a piacon, ami leginkább azoknak lehet hasznos, akik nem szeretnek kézzel post-itekre írogatni.
Kiderült a neve annak az operációs rendszernek, amit 2012 óta fejleszt az Android alternatívájaként a Huawei: HongMeng OS-nek hívják.
Ráadásul a redmondi cég csak másodikként volt a japánok listáján, az Amazonnál kilincseltek először, de nem jött össze az üzlet.
Gratulált a OnePlus 7 Pro miatt a riválisának a Redmi, de közölte, hogy a csúcsmobilokra a közelgő Redmi K20 jelenti majd az igazi alternatívát.
Notch nélküli óriáskijelző, kipattanó, többfunkciós kamera, erős akku és letisztult kezelőfelület: ezzel ered a versenytársak csúcsmobiljainak nyomába az ASUS.
220 dollárnak megfelelő összegért 6,5 hüvelykes AMOLED kijelző, 48 megapixeles kamera, felugró szelfikamera és gyorstöltés is jár.
90 Hz-es AMOLED kijelzővel, tripla hátlapi és felugró előlapi kamerákkal, villámgyors tárhellyel, hardverrel és gyorstöltéssel érkezett meg az új OnePlus csúcsmobil, kedvező áron.
A Samsung épp ezért már holnap be is jelenti, mikor jön tényleg a boltokba a hajtogatós mobil. Jó kérdés, hogy ezek után ki mer próbálkozni vele.
Funkciókész állapotba kerültek a nyílt forráskódú linuxos driverek, amelyek az Intel Gen11-es integrált grafikus vezérlőjét szolgálják ki.
A cég évente rendez fejlesztői konferenciát és jó ideje mindegyiken bemutatnak új mobilt. Most sem volt ez másként, viszont érdekes módon idén nem a csúcsra törnek.
A spekulációk szerint 50 wattos gyorstöltéssel újíthat a következő csúcsmobiljánál a Samsung.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.