Szoftverfrissítés aktiválja majd az eSIM-et az új iPhone-okban
Az iOS 12 egyik jövőbeli frissítése teszi majd dual-SIM-képessé az Apple legújabb iPhone készülékeit.
Az iOS 12 egyik jövőbeli frissítése teszi majd dual-SIM-képessé az Apple legújabb iPhone készülékeit.
Az új iPhone-ok bemutatója alatt végig az Apple-lel trollkodott a Huawei, amely szerint az év igazi hőse a Huawei Mate 20 Pro lesz, és nem a dögunalmas iPhone XS Max.
A Google hivatalosan is nyugdíjba küldi a mobilos levelezőalkalmazást. Az Inbox öröksége a Gmailben él tovább.
Új külsővel és új funkciókkal frissült a Samsung egészségre koncentráló Health alkalmazása.
Az AIO Launcher ideális választás azoknak, akik a funkciót részesítik előnyben a dizájnnal szemben.
A vállalat egyik vezetője maga tett pontot az ügy végére: a Huawei nem fejleszti az Android riválisát, és nem váltja le a Google rendszerét.
Ming-Chi Kuo mindig kísérteties pontossággal jósolja meg az Apple dolgait. A nagy bemutató előtt is megszólalt.
A bétaprogram már elindult, elsőként a P20-as széria kapja meg az új Android rendszert és az új EMUI kezelőfelületet.
Az elnök szerint elkerülheti a vámokat az Apple, ha a termékeit inkább Amerikában gyártja, és több amerikainak ad állást.
A Windows verziójától függően akár 30 hónapos támogatást is élvezhetnek egyes felhasználók.
Az anonim böngészés immáron Android rendszert használó okostelefonról is lehetséges, hála a Tor böngészőnek.
Óriási a visszaesés a VR-headsetek piacán, ennek ellenére a szereplők egyelőre bizakodnak a szebb jövőben.
A To-Do app és a Sticky Notes is rengeteget fejlődött, de az újításokat csak 2019 elején kapjuk meg.
A Google egységes online tárhelyet ad a felhasználóinak. Extra tárhely vásárlása előtt azonban ürítsd ki a Google Drive kukáját, mert lehet, hogy meglepetés ér.
Az UL Benchmarks szerint csalt a Huawei, a kínai gyártó szerint a készülékei az alkalmazásokhoz igazodnak, és hamarosan mindenki kap GPU Turbo módot.
Végre az androidos YouTube alkalmazásba is megérkezik a sötét mód, bár egyelőre csak keveseknél használható.
Egyelőre képtelenek szinkronizálni a Fitbit karkötői az Android 9 Pie-t futtató okostelefonokkal.
Az androidos és az iOS-es eszközökön már rögzíthetőek a beszélgetések, Windowsra csak később jön az új funkció.
A jelentések szerint minden nagy gyártó átáll 2019-ben a tripla hátlapi kamerára és a 3D-képes szenzorokra.
Döbbenetes tőzsdei menetelésben az Amazon, a cég alapítója eközben a 166 milliárd dolláros vagyonával a világ leggazdagabb embere lett.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.