Jövőre érkezik az Optimus Popularis billentyűzet
Az Optimus Popularis-t már két éve bemutatták, de még mindig nem jelent meg. Várhatóan 2011-ben érkezik a színes, háttérvilágított billentyűzet.
Az Optimus Popularis-t már két éve bemutatták, de még mindig nem jelent meg. Várhatóan 2011-ben érkezik a színes, háttérvilágított billentyűzet.
Az NVIDIA első DirectX 11-es architektúrája kissé felemásra sikerült. Számos előny és hátrány sorolható fel az új GeForce vezérlők mellett, többek között ezekről is esik szó a Gigabyte kártyáját bemutató cikkünkben.
Szép lassan az összes netbook gyártó áttér az új Intel platformra. A J&W sem tett másként, a 10,1 hüvelykes képernyővel rendelkező Minix is megkapta az új processzort és lapkakészletet.
A korábban kiszivárgott ütemterveknek megfelelően hamarosan két új központi egységgel gazdagodik a gyártó kínálata.
A Fraunhofer Intézet szerint ez a 3D TV és mozi áttörésének éve. Lehet, hogy a jövő focirajongói inkább a 3D TV előtt ülnek majd és nem a stadionban – ez alaposan átrendezheti a piacot.
Körülbelül két hét múlva az NVIDIA hivatalosan is lerántja a leplet a régóta várt új generációs GeForce grafikus kártyáiról. Az egyes vezérlők kezdeti elérhetősége azonban továbbra is kérdéses.
Egyes források szerint az AMD két új HD 5800-as Radeonnal próbálja elterelni a figyelmet az NVIDIA új generációs GeForce kártyáinak hivatalos bejelentéséről.
A gyártók évek óta bajlódnak a nagyobb képátlójú OLED kijelzőkkel, egyedül a Sonynak van megvásárolható terméke (a csupán 11 hüvelykes XEL-1), ám az sem aratott túl nagy sikert. Az LG AMOLED TV-nek hála most úgy tűnik, hogy mégis van remény.
A G73Jh típusjelzéssel érkező hordozható számítógépbe a legújabb technológiákat zsúfolta bele a gyártó.
Korábban már megvizsgáltuk, hogy a BIOS-nak milyen alapvető beállítási lehetőségei vannak, a processzorbeállítására vonatkozó rész még csak most következik!
Új lapkakészletek és új processzorok jelentek meg a piacon, ez oknál fogva úgy éreztük, hogy ideje ismét foglalkozni a BIOS-beállítás témával. Most az általános, az alaplapok többségére jellemző alapbeállításokat mutatjuk be.
Megérkezett az AMD legolcsóbb DirectX 11-es grafikus kártyája, mely adatai alapján elsősorban HTPC-s felhasználásra ajánlható.
Először nem a tévékben, hanem a nyomtatókban működött LED fényforrás.
Újra megrendezik a nagy hagyományokkal rendelkező Szoftverbörzét – ezúttal virtuális formában.
A bloggerek, fórumozók és kommentelők egy része – és sajnos sokszor a hangosabb része – erősen kihasználja, hogy arc nélkül biztonságosabban „oszthat” mindent, mindenkit, mindenhogy. A webkettő egyik hátulütője sokszor maga az ember...
Újratervezték a népszerű képnézegető, -menedzselő és –szerkesztő, az ACDSee főként profi és igényes amatőr fotósoknak szánt változatát. Full extrás, roncsolásmentes fotószerkesztő lett a legendás képnézegetőből.
Adataink titkosítása, elrejtése szinte mindennapos feladattá válik, legyen szó céges információkról, dokumentumokról, képekről. Nehéz olyan programot találni erre a célra, amely kellően megvédi lopás vagy feltörés ellen is a lényeges fájljainkat. Bármilyen furcsa, de a TrueCrypt ingyenes megoldást nyújt erre.
Előző cikkünkből kiderült, hogyan rejthetjük el titkosított virtuális meghajtókon fontos fájljainkat a kíváncsi szemek elől. A TrueCrypt képes a teljes rendszermeghajtót is kódolni, de ez már nem olyan egyszerű! Ezért most végigmegyünk a szükséges feladatokon és fogalmakon.
A CompuLab Fit-PC 2 valószínűtlenül apró – csak egészen picivel nagyobb, mint két egymás mellé rakott cigarettásdoboz. Bemutató és videó a törpegépről.
Mi az, nagyképernyős és 3 Ft-ért nyomtat? A Lexmark Pro905-ba neten tölthetünk új funkciókat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.