Lehet még fokozni a bitcoin-őrületet: túl a 34 ezer dolláron az árfolyam
Úgy tűnik egyes befektetők továbbra is megőrülnek a bitcoinért, de vajon meddig lehet még fújni a lufit? Áttörte az árfolyam a 30 ezres határt, és meg sem áll.
Úgy tűnik egyes befektetők továbbra is megőrülnek a bitcoinért, de vajon meddig lehet még fújni a lufit? Áttörte az árfolyam a 30 ezres határt, és meg sem áll.
A világ egyik leglátogatottabb oldala, a felnőtt tartalmak YouTube-ja évek óta megingathatatlanul vezeti saját kategóriáját, de a jelek szerint jó ideje nem figyelt valamire, ami most a vesztét okozhatja.
A hackerek SQL adatbázisokat támadnak meg, az adatokat letöltik, az eredetijüket pedig törlik, és a tulaj csak váltságdíj ellenében kaphatja vissza, ami az övé. Ha nem fizet 9 napon belül, az adatbázist licitre bocsátják.
Az orosz származású Alexander Vinnick kiberbűnözésből származó pénzek tisztára mosásában segédkezett. A vád szerint 4 milliárd dollár értékű kriptovaluta eltüntetése tapadt a kezéhez.
A kriptovaluta a 2017-es rekord óta nem ért ilyen sokat. Akkor nagy visszaesés követte a szárnyalást: vajon a történelem ismétli önmagát?
Százezrek adatait lopták el, majd elfelejtették titkosítani az adatbázist.
Több mint 10 millió dollárnyi digitális pénzt lopott a Microsofttól egy korábbi mérnöke, 9 év börtönre ítélték.
Egy tanulmány most utánajárt, hogy mennyi energiát emészt fel a népszerű kriptovaluta előállítása, és bizony jó pár bányásznak ráfizetés a bitcoin. Ráadásul a környezetünknek is.
Egy férfi nem fért hozzá a körülbelül 300 000 dollárt érő pénzéhez, ami bitcoin formájában lapult egy régi ZIP fájlban.
Steve Wozniak szerint a YouTube-on az ő nevében próbálják egyesek átverni a gyanútlanokat, és a Google nem tesz ez ellen semmit.
A támadók Twitter-alkalmazottakon keresztül fértek hozzá a rendszerhez a social engineering módszerével. Végül megtévesztés vagy kenőpénz segített.
Tegnap éjjel durva hackertámadást szenvedett el a Twitter, az akció egy bitcoin-csalás része volt, kamu bejegyzésekkel egy csomó nagyágyú profilján. A mikroblog sosem szenvedett még el ekkora blamázst, be is zuhantak a részvényei.
A hackerek olyan androidos applikációkat terjesztenek, amik "koronavírus trackernek" hirdetik megukat, de a valóság az, hogy csak a Bitcoinodra utaznak.
Bár eleinte nagyon ellenezte a kriptovalutákat Kína, most állítólag hamarosan elindíthatja a saját digitális pénzét.
Korábban már kiszivárgott, hogy saját kriptopénzt tervez a legnagyobb közösségi oldal, de friss hírek szerint nem húzzák 2020-ig a bevezetést.
Bár a Bitcoin és a többi kriptovaluta mostanában inkább szitokszó, mint áldás, Zuckerbergék mégis egy hasonló projekten dolgoznak.
Az NVIDIA a tőzsdei aggodalmak miatt a piaci értékének felét vesztette el mindössze 2 hónap alatt, a SoftBank pedig kiszállna a cégből.
Különféle jutalmakat adna ezért cserébe a lojális rajongóinak a Razer - sokan megkérdőjelezik a Razer újításának létjogosultságát.
A negyedik negyedévben akár veszteséges is lehet a Gigabyte, miután véget ért a kriptoőrület.
Éves mélységekben a bitcoin és az ethereum, a használt videokártyák hamarosan elárasztják majd az aukciós és apróhirdetéses oldalakat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.