Költséghatékony tápok az OCZ-től
Megérkeztek a legújabb StealthXStream 2 tápegységek az OCZ-től, 400 és 700 watt közötti teljesítménnyel.
Megérkeztek a legújabb StealthXStream 2 tápegységek az OCZ-től, 400 és 700 watt közötti teljesítménnyel.
Részletesebben is bemutathatták volna a kimenetben rejlő lehetőségeket, de a lényeg érthető.
Néhány napon belül elérhető lesz az Egyesült Királyságban a Motorola felsőkategóriás okostelefonja.
A brutális 1500 wattos Toughpower után megérkezett a Toughpower Grand, ami kisebb teljesítményt, de 90 százalékos hatásfokot ígér.
A Computex-en végre kiderült néhány adat az NVIDIA középkategóriás grafikus vezérlőjéről, ami GeForce GTX 460 néven kerülhet piacra júliusban. Tudásban a Radeon HD 5770 és a HD 5830 között helyezkedik el, ám a gyártónak kényesen kell majd ügyelnie a helyes árképzésre.
A hálózati hibakeresés és -elhárítás legfontosabb eszköze a rendszerünket folyamatosan figyelő hálózati alkalmazás. Most egy igazi csemegére leltünk, amelyet érdemes kipróbálni!
Életed a Gmailen zajlik? Utálod az egeret használni? Akkor ez a kiegészítő neked való!
Windows operációs rendszer alatt jobb egérgombot nyomva kaphatunk egy opciót, ami engedélyezi a fájlkiterjesztés mutatását.
Csúszik a kínai gyártó smartbookjának megjelenése, de feltehetően még idén megérkezik.
A Shuttle legújabb zászlóshajója az SX57J3, amelybe az Intel Core i7-980X Extreme processzora is beleillik.
Négy portos USB hub is a Trust zöld egérpadja.
Egy skót fiatalember olyan szoftvert alkotott, amelynek segítségével könnyebben megérthetjük a dysarthriában szenvedő betegeket.
Amikor rányomna az ikonokra, olyan mintha elfutnának a kurzor elől? Önnek vírusa van.
Megérkezett a Skype 5.0 bétája, amely egyelőre csak Windows-ra elérhető, és már egyszerre négy ember is videótelefonálhat egymással.
Az Egyesült Királyságban a Vodafone mindenképp forgalomba hozza a készüléket.
Olyan galériákat készítettünk az előző leckében, amelyekben a fotók akkor jelentek meg, amikor az egeret az indexképek fölé mozgattuk. E galériák egyedüli hátránya, hogy amint az egérkurzor elhagyta a galéria területét, a fotó eltűnt a keretből. Ezúttal két olyan képgyűjteményt rakunk össze, amelyekben a fotók az indexképre történő kattintáskor jelennek meg, de ami fontosabb, hogy a következő kattintásig a helyükön is maradnak - és még mindig mellőzzük a JavaScript nyújtotta lehetőségeket.
Ha a laptopok billentyűzetének hibáit vesszük sorra, a hiányzó numerikus gombok lesznek a leginkább szembeötlők.
A jelek szerint megerősíti helyzetét a notebookok piacán az AMD, a nyáron ugyanis 109 új laptopba kerülhet a gyártó processzorából.
Mind a három! Pontosabban egy távirányító formájú billentyűzet egérfunkciókkal.
Egyre többet hallunk az etikus hackingről, a hackelés megszelídített, jó célokra felhasznált módjáról. Ha jól csinálják, az etikus hacking olyan, mint az etikátlan (legalábbis szakmailag), csak a végeredmény felhasználását tekintve különböznek. Négy valódi hacker segítségével ezúttal betekintünk egy különleges világ mindennapjaiba.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.