9GAG klónt faragott a Facebook, de már a megjelenés előtt elhasalt
Tényleg bajban van a Facebook a fiatalok megszólításával. Az pedig még kellemetlenebb, hogy a helyzet orvoslására kitalált ötletüket pont a célcsoport szavazta le.
Tényleg bajban van a Facebook a fiatalok megszólításával. Az pedig még kellemetlenebb, hogy a helyzet orvoslására kitalált ötletüket pont a célcsoport szavazta le.
Összesen 230 új emojit kapunk az idei évben, amelyek mind színesebbé tehetik a kommunikációt.
Felhasználói nyomás hatására a Facebook kénytelen volt lépni, így végre mi is megtehetjük, amit eddig csak Mark Zuckerberg tudott.
Lehet-e több egyszerű figyelemelterelésnél a Facebook? Jó-e, ha megtiltják használatát az iskolákban? A közösségi média értelmes felhasználását kutattuk.
Bár az alapvető indok természetesen az, hogy így is egyre többbeket tudjon bevonzani a különféle appok használatába, Zuck az SMS megújításával, titkosítással, adatvédelemmel reklámozza a tervet.
Eléggé megosztó hír volt a három platform egységesítése. Egyelőre úgy tűnik, még jó is lehet a végeredmény, de idén még ne várjuk.
Az Apple az adatgyűjtési botrány miatt megbénította a Facebook belső iOS-es alkalmazásait, de később feloldotta a korlátozást.
Még a 13 évesek is pénzt kaptak, hogy telepítsenek egy VPN-appot, ami aztán minden létező adatot begyűjtött az emberekről. Naná, hogy az egész világ ráugrott a dologra mondván, ez a Nagy Testvér újabb piszkos trükkje.
Mark Zuckerbergnek az a jelenlegi terve, hogy az összes népszerű szolgáltatását egyetlen termékben egyesíti a jövőben. Ez persze nem jelenti azt, hogy eltűnik az Instagram vagy a WhatsApp.
Február 25-én végleg leáll a Moments app, de természetesen a tartalmakat el lehet menteni (sőt, ezek a Facebookra is feltölthetőek lesznek).
Kisebb pánikhangulat alakult ki a napokban az üggyel kapcsolatban, a csoportok gazdái igyekeznek posztolásra, lájkolásra kérni a szigorításra hivatkozva.
A WhatsApp a Facebookot megelőzve a világ legnépszerűbb mobilos alkalmazásává vált. Ez is jól mutatja, hogy átalakulóban van a közösségi média, egyre többeknek másfajta megosztás és funkciók fontosak.
Legalábbis elég sokan ezt állítják, és ha belegondolunk, van alapja annak a félelemnek, hogy a 10yearschallenge nem csak játék és mese, hanem a Nagy Testvér titkos akciója.
Egy jelentés szerint számos androidos app a felhasználó beleegyezése nélkül küld el személyes adatokat a Facebooknak.
Az elmúlt hónapok bejelentéseinek egy része már az idei megjelenésekre koncentrált, de a nagy elemzők és tech-magazinok is megtették a maguk jóslatait. Ezekből szemezgetünk.
Egyes országokban megkezdődött a Facebook Messenger sötét kezelőfelületének a tesztelése.
Mark Zuckerberg szerint a Facebookról talán sosem tűnik el a gyűlöletbeszéd, és a politikai választásokat is mindig megpróbálják majd manipulálni egyes csoportok.
Egy API-hiba miatt a harmadik féltől származó appok 6,8 millió felhasználó privát fotóihoz férhettek hozzá.
A Facebook kifizette a ZeniMaxot, de az titok, hogy mennyi pénzbe került rendezni a helyzetet.
Facebook Messengert használsz az androidos okostelefonodon, és zavarnak az állandóan felugró chates buborékok? Szerencsére letilthatóak.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.