Kritikus frissítés érkezett az iOS-hez
Az Apple kijavította a rendkívül súlyos PDF-sebezhetőséget.
Az Apple kijavította a rendkívül súlyos PDF-sebezhetőséget.
Biztonsági program nélkül ma már csak a legvakmerőbbek eveznek ki az internet egyre veszélyesebb vizeire. E havi teljes verziónk segítségével megóvhatjuk magunkat a kártékony alkalmazásoktól, a program mellé 180 napos adatbázis-frissítés is jár.
A „Mi történik a számítógépünkön tudtunk nélkül?” c. kérdés megválaszolására már számtalan megoldás született, az MJ Registry Watcher ezek egyik mestere.
Szakértői oldal indult a Facebookon, amelynek célja, hogy tájékoztassa a felhasználókat a különböző átverésekről.
Az internet nélkülözhetetlen elemei, a linkek visznek minket tovább keresésünk irányába, de időnként lehetnek kártékonyak is. Kik és hogyan próbálják ezeket eltéríteni, szűrni, ellenőrizni, milyen linkek lehetnek gyanúsak, és mit lehet tenni azért, hogy megóvjuk magunkat?
Sok bizalmas információhoz férhetnek hozzá az ingyenes programok.
A számítógépen tárolt adatok védelme mindennél fontosabb, pláne akkor, ha az be van kapcsolva, de mi nem tartózkodunk mellette.
A Windows egyik leghasznosabb funkciója a Rendszer-visszaállító - nincs sok beállítási lehetősége, viszont mindig kéznél van. Aki egy kicsit többre vágyik ennél, az próbálja ki a Comodo ingyenes alkalmazását!
Az IBM az összes dolgozóját arra kéri, hogy csak Firefox böngészőt használjon.
Úgy tűnik, hogy egyetlen platformon sem biztonságos a népszerű beépülő.
Fontos biztonsági szempont, hogy Windows 7 alatt a bejelentkezéshez használjunk jelszót.
Ha biztonsági kérdésekben nem jelent problémát, időt spórolhatunk az automatikus bejelentkezéssel.
Egyre többen használják a közösségi oldalakat. A közösségi felhasználók megnövekedett száma a tettre kész csalókat, spammelőket, kártevőterjesztőket nem hagyta állva, sőt egyre sikeresebben alkalmazkodnak és élnek az új lehetőségekkel. Ráadásul nemcsak a közösségi oldalak, hanem a Skype vagy MSN chatprogramok is kiveszik a részüket a terjeszkedésben.
Adatmentésben, videoszerkesztésben, konverziós teljesítményben és biztonságos lemezarchívumok készítésében minden eddiginél többet tud az írószoftverek új császára.
A Dell weboldalán mégsem tartja az Ubuntut biztonságosabbnak a Windows-nál.
A kártékony programok készítői mindig egy lépéssel előrébb járnak, emiatt még egy jó vírusvédelmi szoftver mellett is becsúszhat néha egy fertőzés. Mit tegyünk ilyenkor?
Az AT&T szerverei megadták magukat a hatalmas terheléstől, ráadásul súlyos biztonsági réseket is tartalmaz a rajtuk futó szoftver.
A FoxFilter lehetővé teszi, hogy gyermekünk csak a kívánt tartalmakhoz férjen hozzá.
A szkriptnyelveket sokan lenézik, de igazság szerint szinte bármit meg lehet velük valósítani a számítógépben - és ez jót és rosszat egyaránt jelenthet.
A LaCie új külső merevlemeze ütésálló házat és biometrikus ujjlenyomat-olvasót is kapott.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.