A TikTok már népszerűbb az USA fiataljainak körében, mint az Instagram
Egy felmérés szerint a Snapchat továbbra is vezet a legkedveltebb közösségi appok listáján, azonban az Instagramot a dobogó harmadik fokára utasította a TikTok.
Egy felmérés szerint a Snapchat továbbra is vezet a legkedveltebb közösségi appok listáján, azonban az Instagramot a dobogó harmadik fokára utasította a TikTok.
A bíró szerint a kormánynak reagálnia kell a cég felmerülő aggályaira, mielőtt kötelezhetné az Apple-t és a Google-t, hogy tegyék elérhetetlenné az alkalmazást.
A TikTok szerint a törvényhozóknak semmilyen ésszerű oka nincs arra, hogy azonnal hatállyal felfüggesszék a videós alkalmazás elérhetőségét az alkalmazásboltokban.
Donald Trump elnök áldását adta az amerikai Oracle és Walmart, illetve a kínai ByteDance megállapodására.
Béta verzióban már el is indították Indiában a TikTok és az Instagram Reels YouTube által összerakott közvetlen riválisát.
Mindkét appot kiebrudalják az Egyesült Államokban elérhető alkalmazásboltokból, azonban van rá esély, hogy a későbbiekben visszatérjenek.
Az Oracle gyakorlatilag egy amerikai felügyelő-üzemeltető lenne, és maradna a kínai tulajdonos - Donald Trump elnök azonban nem kész aláírni egy effajta megállapodást.
Eltérő feltételeket szabott a ByteDance, a Microsoftnak mégsem kell a TikTok. Az Oracle lehet a befutó, de Kína állítólag előbb látná a süllyesztőben a TikTokot, mintsem, hogy az amerikai kézbe kerüljön.
Jövő héten ugyanis lejár a Trump elnök által megszabott felvásárlási határidő, aki nem hajlandó további engedményeket tenni. Kína is kitart.
Hiába tiltották ki Indiából és szorongatják az Egyesült Államokban, a videómegosztó minden versenytársat maga mögé utasított.
A TikTok gőzerővel próbálja letiltani az összes fiókot, amelyből újra és újra feltöltik az elsőre ártalmatlannak tűnő videót.
A Teespring integrációjának köszönhetően a TikTokon jelen lévő tartalomgyártók hamarosan termékeket is árulhatnak.
Állítólag megvan, hogy melyik amerikai óriás vásárolja meg a TikTokot - ugyanakkor Kína még keresztülhúzhatja az üzletet.
Egyre ádázabb harc folyik a TikTok megszerzéséért, mivel a Trump elnök által adott türelmi idő szép lassan leketyeg.
Kevin Mayer szinte fel se melegítette igazgatói székét, a jelek szerint nagyon ingatag a mindenfelől támadott szolgáltatás helyzete. Ráadásul továbbra sem tudjuk, hogyan reagálnak Donald Trump ultimátumára.
A hónap közepén már megszellőztette a kínai ByteDance, hogy a TikTokon keresztül hamarosan beperelnék az amerikai kormányt az elnöki rendelet miatt - most meg is tették.
A hülye kihívásoknak a jelek szerint sosincs vége, a legújabb őrületben náci haláltáborok áldozatait játsszák el az unatkozó fiatalok.
45 helyett 90 napja van a kínai ByteDance-nek, hogy eladja egy amerikai óriásnak a TikTokot: a Microsoft és a Twitter után az Oracle is bejelentkezett.
Az elnöki rendelet miatt akarják a TikTok amerikai dolgozói beperelni az amerikai kormányt, mert úgy néz ki, hogy nem kapnak majd fizetést.
Úgy tűnik, ha az amerikai kormányzat rászáll valamilyen technológiai területre, addig ugrál rajta, amíg mozog. A kínai appokat már világszerte fojtaná meg Donald Trump.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.